Warning: opendir(/home/wartanot/public_html/images/stories/2012/wronki_spotkanie) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/wartanot/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 100

Spotkanie Włodarzy Gmin oraz Zarządu Stowarzyszenia we Wronakch

29 sierpnia 2012 w Hotelu Olympic we Wronkach odbyło się spotkanie włodarzy gmin zrzeszonych w LGR “Warta-Noteć” oraz Zarządu Stowarzyszenia. Przedmiotem spotkania było omówienie planowanych naborów oraz wykorzystanie limitów środków na poszczególne nabory.
Najbliższy nabór wniosków zaplanowano na IV kwartał br.
Omówiono również zaplanowany na 30 września br. Festyn Rybacki , który odbędzie się w Czarnkowie. Na festynie planowane są liczne konkursy oraz impreza integracyjna nie tylko dla członków LGR lecz również dla wszystkich mieszkańców. Dla wszystkich bezpłatny poczęstunek na stoiskach przygotowanych przez gospodarstwa rybackie i agroturystyczne.
Na zakończenie omówiono planowany projekt współpracy pt. “Warta-Noteć wspólna sprawa

 

Spotkanie w sprawie projektu współpracy - 02.08.2012r.

W dniu 2 sierpnia 2012r. na zaproszenie Stowarzyszenia LGR Pojezierze Krajeńskie odbyło się spotkanie dotyczące projektu współpracy. Z ramienia naszego LSR w spotkaniu uczestniczył Prezes Zarządu - Stanisław Żołądkowski.

 - lista obecności

 - protokół

 

Spotkanie w Gołaszewie 30-31.07- droga wodna E-70

W Gołaszewie w dniach 30-31.07.2012, odbyło się spotkanie Lokalnych Grup Działania oraz Lokalnych Grup Rybackich dotyczące drogi wodnej E-70.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędów marszałkowskich woj.wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, woj. warmińsko-mazurskiego oraz szefowie LGD-ów oraz LGR-ów leżacych w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wodnej E-70.

Z ramienia LGR Warta Noteć oraz LGD Puszcza Notecka została wytypowana wiceprezes Irena Wojciechowska.
Następne spotkanie wstępnie zaplanowano na terenie LGD “Puszcza Notecka” oraz LGR “Warta-Noteć” – organizatorem konferencji pt. “Warta-Noteć wspólna sprawa”  będzie  Warta-Noteć w porozumieniu z UMWW. LGR która sfinansuje zadanie w ramach projektu współpracy. Wstępny termin określono na październik br.
 
  -  AGENDA SPOTKANIA 
 
  -  OPIS DROGI WODNEJ E 70

MAPA DROGI WODNEJ E 70

 

Udany II Rajd Warta Noteć nad Jeziorem w Lubaszu

 
  -  List okolicznościowy od Posła Stanisława Kalemby

 

Zapraszamy 21 lipca br. o godz. 13.00 nad jezioro do Lubasza

 

<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następna > ostatnia >>

Strona 31 z 51